امروز اظهارنامه ات رسید

از تمام چیزهائی که متنفرم را داری انجام میدهی !

فالگیر و جادو و دعانویس و . حالا هم دادگاه !

راه را خیلی کج رفتی و میروی و متوجه حماقتهایت نمی شوی یا نمیخواهی بشوی!

همیشه از خیانت زن متنفر بودم و داستانها برایت سرودم هم از این و آن و هم از تجارب دادگاه !

اما گوش شنوائی نبوده و نیست

همیشه بتو گفتم خواهرت حسود زندگی ماست و همیشه می گفت : ای کاش همسرم مثل

رضا باشد البته نمیتواند مثل رضا باشد اما ای کاش شبیه رضا باشد !!!

متاسفانه ام تو را به بیراهه کشاند و تو نفهمیدی و تذکرات عاشقانه ی مرا  نفهمیدی !

همیشه می گفتم نازی جان مراقب باش . می گفتی اوه گیر نده !

حالا پس از این کثافت کاریها نوشته ای زندگیت را عاشقانه دوست داری و میخواهی برگردی وگرنه شکایت می کنی و .

اگر خجالت نمی کشی و از روی فرزندان مان که حالا همه چیز را می دانند رویت می شود بیا باز هم در خدمتت هستم !

بیش از دو ماه است رفته ای و حتی خانواده ات جرات تماس با من را هم نداشته اید حالا رفته ای بشکایت و وکیل گرفته ای ؟

یقین داشته باش چون بتو قول داده بودم که به پدرت و خانواده ات مشکلات و ارتباطهای مزخرفت را نمی گویم تا حالا سوختم و نگفتم و نخواستم آبروی نداشته ات دوباره برود !

اما از امروز من استارت زدم و تمام موارد را از طریق پلیس فتا و دادگاه پیگیری می کنم و تو هم خواب زندگی قبلی ات را ببین !

ارزان فروختی نادان !

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کویر رایانه طراحی سایت نونگار پردازش نولید کننده انواع کارتن و جعبه مقوایی مشاور و ترخیص کالا از گمرکات چت|چت فارسی|باران چت|عسل چت|پرشین چت دروس عمومی کنکور چهارده معصوم هنرستان فدک شهرستان بم سمپاشی و نظافت در تمام مناطق تهران و حومه طرفداران بهزاد تی اف