دیگر از جلوی کتابخانه هم نمیتوانم رد بشوم

چشمم به کتابهایی می افتد که روزهای اخر رفتن برایت خریدم و تو بیشتر خودت را با آنها مشغول میکردی چون گوشی ات را گرفته بودم 

کتاب های مردی بنام اوه . قصری در پیرنه . معمای هویدا . بازجویی از صدام و . 

خانه ای برایت مهیا کرده بودم و فاز فازش را تو انتخاب کردی دیگر خیلی آزار دهنده شده است 

منتظرم تا سندش آماده بشود ان را بفروشم و بجای دیگری بروم 

با نبودن تو آپارتمان 250 متری برایم خیلی بزرگ است

بی انصاف وضعیت مالی ما و زندگی مان در تمام فامیل تو و من سرآمد بود 

می گفتی دوستانت گفته اند چگونه شما هر شب نزدیکی دارید ؟ ما گاهی دو سه هفته و یکماه میشود و نزدیکی نداریم !

واقعا خدا نکند خوشی زیر دل کسی بزند که نابود میکند خودش و زندگی و اطرافیانش را 

آخر عزیز من همه ی فامیلهای تو و من حسرت زندگیمان را می خوردند و گاهی بچه هایشان می گفتند ایکاش ما فرزند شما بودیم 

بقول داریوش دلم میسوزد از باغی که می سوزد و تو من و فرزندان و زندگی قشنگ مان را سوزاندی 

یادت هست روز رفتن گفتی حلالم کن؟؟؟ بخدا دلم اجازه نمیدهد حلالت کنم و امیدوارم بعد از ما خوشی نبینی

امیدوارم گرفتار انسانهایی چون خودت بشوی و کمی بتوانی بفهمی چقدر بد کردی و بی آبرویی به بار آوردی

حداقل کثافت کاریهایی که کردی را برای دوستانت نمی گفتی 

چه ضرورتی داشت تا همه ی دوستانت بدانند تو ارتباطات نامشروع داری 

و از همه بدتر انکه تو حتی یک دوست خوب نداشتی تا بتو متذکر بشود که با وجود دو فرزند بزرگ  20 و 15 ساله داری و شوهری داری که عاشق توست چرا باید خیانت کنی ؟؟ ؟

خواهران و مادرت چرا گوش تو را نگرفتند که احمق چرا به بهترین زندگی فامیل مان خیانت می کنی  ؟؟ ؟

افسوس و آه که بعد از خیانت اولت چرا بتو فرصت دادم و دوباره اعتماد کردم 

راستی چقدر بتو تذکر دادم که حق نداری به هیچوجه من الوجوه نزد فالگیرها و دعانویس ها بروی اما هر روز خودت و خواهر و مادرت درب خانه های عجیب و غریب بودی و پولهای آرایشگاه را تمام و کمال خرج جادو و جنبل کردی !

چقدر سوختم و ندیدی 

چقدر در همه ی حماقتهایت سوختم و به حرفها و نصایحم گوش ندادی  ؟؟؟

هرجا نشستی مرا کوچک کردی تهمتهتا زدی و پس از گنده کاریهایت گفتی سطح تو خیلی بالاتر از من هست و من از تو می ترسم !

آخر چطور دلت آمد طلاهایت را بفروشی و به دوست پسرهایت بدهی ؟ تو چه زنی هستی که از زندگی خودت و فرزندانت بکنی و به بوالهوسان وحشی صفت زشت خویی که به زن شوهردار رحم نمی کنند بدهی ؟

خدایا کمکم کن 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

. دانستنيها افرا رایانه جدید ترین تجهیزات ایمنی سفر، بند نگهدارنده چمدان مبلمان اداری یکتا . وبسایت شخصی خواننده و ترانه سرا محمدحیدری پوز کتابخانه عاشقانه های بیرجند نمایندگی فروش و توزیع تن ماهی - خراسان رضوی